Тренажерний зал

Заняття у тренажерному залі — один із найпопулярніших видів фізичної активності. Технічні характеристики обладнання відповідають найвищим вимогам та дозволяють безпечно, комфортно та максимально корисно здійснювати роботу на ньому. Робота в зоні вільної ваги і на всіляких тренажерах, дозволяє пропрацювати і зміцнити будь-яку групу м’язів. Наші інструктори складуть Вам індивідуальний план тренувань, ознайомлять Вас з технікою виконання вправ, а також простежать за правильністю виконання.

У тренажерному залі завжди знаходиться іструктор, який слідкує за безпекою тренування. Ви не залишитеся без уваги та отримаєте кваліфіковані відповіді на Ваші запитання.
Професійні тренажери дозволяють фіксувати необхідну конфігурацію та рівномірно розподіляти навантаження на кожну ділянку тіла.
Програмне забезпечення тренажерів розроблено з урахуванням індивідуальних потреб різних вікових груп та рівня фізичної підготовленості – від новачків до професійних спортсменів.
Мета занять фітнесом має бути також індивідуальна, як індивідуальний кожен організм. Чоловіки тренуються не так, як жінки, а молоді люди від занять спортом очікують зовсім інших результатів, ніж люди у віці.
Регулярні тренування стануть вам захопленням.
У будь-якому випадку, який би вид тренування Ви не обрали, слід починати з уроків низької інтенсивності, які плавно і поступово підведуть Вас до найвищого рівня складності, і дозволять послідовно розвивати можливості організму. Тільки у цьому випадку ми гарантуємо максимальний результат.

Для тренувань у тренажерному необхідно мати призначений для цього одяг та взуття: використовуйте взуття з гумовою або рифленою підошвою. Не використовуйте взуття на підборах, зі шкіряною підошвою, шипами. Не тренуйтесь босоніж.

Тренажерний зал представлений тренажерами та вільними вагами наступного виробництва: NEWFORM – Італія, GYM 80 – Німеччина, VASIL GYM – Україна. Загалом у залі 56 тренажерів.
Час роботи: 9.00 -21.30
Прибирання: 15.00-16.00

 


Зал аеробіки
ОПИС ВИДІВ АЕРОБІКИ

ZUMBA – комбінація захоплюючого енергійного танцю та посиленого тренування під ритмічні танцювальні мелодії. Заняття для всіх рівнів підготовки. Танцюйте та вдосконалюйте своє тіло! Тривалість танцювальної частини заняття 50 хвилин та заключна – затримка 10 хвилин.

HATHA YOGA – заняття, що поєднує статичне навантаження (асани), дихальні вправи та вправи на концентрацію уваги. Тривалість заняття – 60 хвилин.

BEGGINERS YOGA – введення в YOGA для початкового рівня навчання.

STRETCH YOGA – заняття, що поєднує елементи YOGA та глибокої розтяжки.

FUNCTIONAL TRAINING – кругове силове тренування для одночасного опрацювання всіх груп м’язів, що розвиває координацію та витривалість. Проводиться з використанням обладнання та без нього. Тренування середньої та високої інтенсивності тривалістю 60 хвилин.

JUMPING – нове революційне кардіо-силове тренування на круглих батутах. Унікальні вправи, драйвовий темп, мотиваційна музика. Неймовірно ефективна для формування фігури та відмінного настрою. Тривалість заняття 60 хвилин. Тренування середньої та високої інтенсивності.

PORT de BRAS – фітнес-клас заснований на хореографії, що поєднує елементи силового тренування та stretching.

TABATA – циклічне тренування з декількома інтервалами максимально інтенсивної роботи та відпочинку. Розвиває витривалість та координацію, зміцнює серцево-судинну систему.

AERODANCE – урок танцювальної аеробіки з використанням різних танцювальних стилів із чергуванням тренування на м’язи преса. Тривалість заняття – 60 хв. Аеробне навантаження – 40 хв. Силова -20 хв. Навантаження середньої інтенсивності. Рекомендується всім рівнів підготовленості.

BODY SCULPT – силовий клас тренування всіх груп м’язів. Тривалість – 60 хв. Аеробна частина – 20 хв., силова – 40 хв. Навантаження середньої інтенсивності. Рекомендується всім рівнів підготовленості.

FITBALL-N-SCULPT – тренування всіх груп м’язів з використанням м’ячів великого діаметру. Тривалість – 60 хв. Навантаження середньої інтенсивності. Рекомендується всім рівнів підготовленості.

STEP – заняття з використанням спеціальних платформ, спрямоване на тренування всіх груп м’язів. Тривалість-60 хв. Навантаження середньої та високої інтенсивності. Силова частина 20 хв.

CORE – тренування на багатофункціональному тренажері (балансуючій платформі), мета якої – покращення координації, виправлення недоліків постави, зміцнення всіх груп м’язів. Навантаження середньої та високої інтенсивності. Тривалість –60 хв. Силова частина – 20 хв.

STRETCHING – опрацювання глибоких м’язів методом розтягування. Тривалість заняття 60 хв. Рекомендується всім рівнів підготовленості.

PILATES –заняття, спрямоване на розвиток гнучкості, рівноваги, координацію рухів, зміцнення м’язів, покращення рухливості суглобів та еластичності зв’язок. Навантаження середньої інтенсивності. Тривалість заняття 60 хв. – 10 хв. розминка – суглобова гімнастика, 40 хв. основна частина, затримка 10 хв. – Stretching.

JAZZ MODERN –сучасний інтенсивний танець з помітною ізоляцією рухів, при якій одна частина тіла рухається незалежно від інших за своїм власним ритмом. Навантаження середньої та високої інтенсивності. Тривалість 60 хв. – Розминка 20 хв, розучування танцювальних комбінацій – 40 хв.

час роботи: 10.00-21.00
прибирання залу 15.00-16.00