Релакс-центр

Ми пропонуємо Вам відвідати релаксаційний центр, де Ви зможете поринути у гарний басейн, відпочити у фінській та турецькій саунах. У басейні є підводні протитечі, які дозволяють здійснювати “запливи на довгі дистанції”, різні види гідромасажу, джакузі, масажуючий водоспад.

Гідромасаж попереджає та лікує захворювання суглобів та м’язів, прискорює відновлення після травм. Розслабитися та відпочити тілом та душею Ви зможете у турецькій парній та фінській сауні. Їхнє головне призначення – виводити шлаки та токсини з організму. Відвідати парну корисно після тренування, це відмінний засіб від втоми та стресу. У парилці “згорає” не тільки зайвий жир, але й холестерин – головний провокатор атеросклерозу. Для людей, які погано переносять підвищену вологість, пропонується фінська, суха сауна.

ФСК «Олімп» оснащений сучасною системою очищення води в басейні, крім того є лабораторія, призначена для контролю її якості. Релакс-центр ФСК “Олімп” подарує Вам відчуття комфорту, заряд бадьорості та енергії на цілий тиждень!


Сеанси відвідування: 10.00; 13:00; 16:00; 19:00.
Останній понеділок місяця – профілактика приміщення