Масаж

ФСК «Олімп» надає такі види масажу:

  • гігієнічний;
  • антицелюлітний;
  • Сегментарний;
  • класичний (загальний).

Гігієнічний масаж включає:

масажний скраб – застосовується для глибокого чищення шкіри.  Сприяє видаленню клітин, що відмирають, оновлюючи шкіру, омолоджує її. Живить і зволожує, пом’якшує, знімає запалення та подразнення шкіри (навіть при псоріазі). Омолоджує шкіру, роблячи її пружною та еластичною.

Сіль мертвого моря, мінерали, мінеральна оливкова олія, олія жожоба, олія зерен
винограду, олія авокадо та сезаму, екстракт водоростей. Багата різноманітність ароматів:
абрикос, ваніль, вишня, диня з ківі, апельсин, ромашка, лаванда.
Скраб «чуттєвий» містить масло іланг-іланг, його запах подарує чудове.
настрій та підвищить тонус. Скраб наноситься на тіло і масажними рухами
масажним лініям масажується тіло протягом 15-20 хвилин т змивається великим
кількістю води.
Грязьові гелі, що очищають, з магнезією – покращує кровообіг і стан шкіри, позбавляє шкіру від зашлакованості, токсинів, посиленого потовиділення при цьому живить шкіру мінералами, роблять її пружною і здоровою. Мають цілющі властивості. Містять 26 мінералів мертвого моря, очищену воду, олію водоростей, магнезію, оливкову олію, екстракт листя алое, олію насіння жожоба, бруд мертвого моря, рицинова олія, олія календули, розмариновий екстракт, екстракт спіруліни.
Гелі мають різні аромати (мандарин, абрикос, лаванда, лимон, диня, чайне дерево).
Невелика кількість наноситься на тіло та масажними рухами по масажним.
лініями виконується гігієнічний масаж протягом 15-20 хвилин і змивається рясним
кількістю води.

Антицелюлітний масаж – целюліт (по науковому «ліпогідродістофія») – це косметичний недолік, який виникає внаслідок порушення обміну речовин, погіршення кровообігу і характеризується збільшенням накопичення жиру в клітинах-ліпоцитах, причому цей жир розташовується нерівномірно під шкірою, супроводжуючись розростанням сполучної тканини.

В результаті шкіра на стегнах, сідницях, передній стінки живота набуває страшного вигляду «апельсинової кірки» з горбками та западинами.

У боротьбі з целюлітом найкориснішими видами вважаються:
– правила здорового харчування
– фізична активність (шейпінг)
Спеціальний комплекс підібраних вправ, спрямований на проблемні зони:
– стегна, сідниці, живіт, руки.
Антицелюлітний масаж повинен бути досить жорсткою, щоб шкіра розігрілася і ввібрала весь склад крему.

 

Сегментарний масаж заснований на використання особливостей сегментарної будови тіла, подразнення шкірних рецепторів певних зон впливає на внутрішні органи та системи організму, і нервовані тими самими сегментами спинного мозку.

Сегментарний масаж впливає на м’язів з метою їх максимального розтягування: при цьому напрямок масажних рухів має суворо відповідати ходу м’язових волокон масажів, що масажуються. При сегментарному масажі застосовується 4 основні прийоми – погладжування, розтирання, розминання, вібрації.

Класичний (загальний) – застосовують у профілактичних цілях, для загального уріплення організму. Вплив масажу: через шкіру передається роздратування в центральну нервову систему, яка визначає реакцію у відповідь організму і окремих його органів.

Загальний масаж сприяє видаленню з поверхні шкіри рогових клітин епідермісу, що віджили, що, у свою чергу, покращує сальних і потових залоз. У процесі масажу покращується постачання шкіри кров’ю та усувається венозний застій. Температура ділянки, що масажується, підвищується, а значить, прискорюються обмінні ферментативні процеси. Шкіра, що масажується, стає рожевою і пружною через посилене кровопостачання. Підвищуючи шкірно-м’язовий тонус, масаж впливає зовнішній вигляд шкіри, роблячи її гладкою і еластичною. Прискорення обміну речовин у шкірних тканинах позитивно впливає загальний обмін речовин у організмі.

 

Обідня перерва: 12.00 – 12.30 Санітарна година: 16.30 – 17.30